Burger King Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Burger King Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Burger King var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Burger King  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Burger King Telefon

444 5 464

Burger King Sipariş

Burger King sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Burger King bağlantı kurabilirsiniz.

Burger King Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:129, 34940 Tuzla/İstanbul

Burger King Web Sitesi

burgerking.com.tr

Burger King Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Burger King yorum konusunda yapılmış toplam 596 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 3,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Burger King enlem bilgileri: 40.815079 boylam bilgileri: 29.306348 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu