Bozova Dürüm Evi Avcılar Ambarlı Mahallesi Telefon Numarası - Yorumları - Yemekleri

Bozova Dürüm Evi Avcılar Ambarlı Mahallesi Telefon Numarası – Yorumları

İstanbul içerisinde bulunan restoranlar ile ilgili yorumlarınızı bir noktada toplamaya karar verdik. Bu yazı dizimiz içerisinde Restoranların telefon numarası – iletişim bilgileri – kullanıcı yorumları ve değinilmesi gereken diğer konu başlıklarına yer vermeye çalışacağız. Bu yazımızda Bozova Dürüm Evi ile başlıyoruz. Bu restoran Avcılar ilçesi – Ambarlı Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bozova Dürüm Evi Avcılar Yorumları

Bu restoran için herhangi bir yorum bulunmamaktadır! Aşağıda yer alan yorumlar linkini tıklayarak hızlı bir şekilde restoran hakkında düşünceleriniz ve yorumları ilave edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde restoran hakkında görüşlerinize yer verilecektir.

Bozova Dürüm Evi Avcılar Ambarlı Mahallesi Telefon Numarası

0212 694 60 77

Önemli bir hatırlatma: Burası kullanıcıların karşılıklı olarak bilgi paylaşması amacıyla eklenen bir bölümdür. Bu sebeple restoranlar hakkında bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak burada yer alan yorumları ilgili restoranların bölümlerine eklemeye başlayacağız. Bizi yorumsuz bırakmayın.

 

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir