Bosphorus Terrace Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Bosphorus Terrace Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Bosphorus Terrace Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Bosphorus Terrace Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Bosphorus Terrace Restaurant Telefon

0212 315 60 00

Bosphorus Terrace Restaurant Sipariş

Bosphorus Terrace Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Bosphorus Terrace Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Bosphorus Terrace Restaurant Adres

Harbiye, Cumhuriyet Cd. No:50, 34367 Şişli/İstanbul

Bosphorus Terrace Restaurant Web Sitesi

hilton.com.tr

Bosphorus Terrace Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Bosphorus Terrace Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 311 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,6 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Bosphorus Terrace Restaurant enlem bilgileri: 41.044704 boylam bilgileri: 28.990013 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu