Birşah Tam Yağlı Süt Kaç Kalori (A101 Kalori Değeri) - Yemekleri

Birşah Tam Yağlı Süt Kaç Kalori (A101 Kalori Değeri)

Herkese merhaba, siz değerli ziyaretçilerimiz için ürünlerin kalori değerlerini yazmaya devam ediyoruz. Şimdi sırada A101 markası ile Birşah Tam Yağlı Süt kalori değeri var. Aşağıda ürünün kalori, gramaj, yağ ve karbonhidrat gibi değerlerine ulaşabilirsiniz. Bunun gibi daha fazla gıdanın kalori değerine ulaşmak isterseniz kaç kalori bölümüne göz atarak hızlı bir şekilde kalori değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Elimizden geldiğince burada bulunan yazıları güncel tutmaya çalışıyoruz. Bir aksilik olduğunu düşünüyorsanız yorumlar bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Herkese mutlu haftalar diliyoruz.

A101 Birşah Tam Yağlı Süt Besin Değeri

Aşağıda yer alan tablo aracılığıylaA101 Birşah Tam Yağlı Süt hakkında kalori, marka, karbonhidrat ve protein değeri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz yorumlar bölümünden bize daha detaylı bilgi sahibi olmak için

A101 Birşah Tam Yağlı Süt hakkında aşağıda bulunan değerler her 1 bardak için geçerlidir.

A101 Birşah Tam Yağlı Süt Kalorisi

Kaloriler: 137kcal

A101 Birşah Tam Yağlı Süt Yağ Değeri

Yağ: 8,50g

A101 Birşah Tam Yağlı Süt Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 8,82g

A101 Birşah Tam Yağlı Süt Protein Değeri

Protein Değeri: 8,45g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu