Biçme Çim Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Biçme Çim Kaç Kalori Yakılır Hesaplama) - Yemekleri

Biçme Çim Kaç Kalori Harcanır (1 Saat Biçme Çim Kaç Kalori Yakılır Hesaplama)

Herkese merhaba farklı bir konu ile karşınızdayız. Yapılan egzersiz ve çalışılan işlerle ilgili kaç kalori harcanacağı ile ilgili geniş bir veritabanı hazırlamak istiyoruz. Bu konuda öncelikle Biçme Çim kaç kalori harcatır ile başlamak istedik. Gün içerisinde denediğimiz tüm aktivitelerle ilgili oldukça detaylı bir kalori hesaplamasına da aşağıdan ulaşmak mümkün olacaktır. Bunun dışında 1 saat Biçme Çim 15 dakika ve yarım saat gibi farklı zaman aralıklarının da kalori değerlerine yer vermeye çalıştık.

Burada iyi niyet çerçevesinde bilgilendirme yapmaya çalışıyoruz. Aşağıda verilen bilgiler 70 KG’lık bir kişi içindir. Aynı zamanda kalori yakımını etkileyen kilo, boy, cinsiyet, yaş, kas ağırlığı gibi pek çok değişkenin olduğunu da unutmamanız gerektiğinin altını çizmek isteriz. Burada yer alan kalori değerleri Biçme Çim ile başka bir aktivitenin ortalama rakamlarla kıyaslanması için yazılmıştır. Umarız az da olsa faydamız olur. Bu konuda daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz sizin ölçülerinize uygun değerlere yer veren pek çok farklı internet sitesi ve cep telefonu uygulaması bulmak mümkün olacaktır. Sağlıklı günler dileriz.

Beş Dakika Biçme Çim Kaç Kalori

30.67 Kalori

10 Dakika Biçme Çim Kaç Kalori

61.33 Kalori

15 Dakika Biçme Çim  Kaç Kalori

92.00 Kalori

Yarım Saat Biçme Çim Kaç Kalori

184.00 Kalori

1 Saat Biçme Çim Kaç Kalori

368.00 Kalori

2 Saat Biçme Çim Kaç Kalori

736.00 Kalori

3 Saat Biçme Çim Kaç Kalori

1104.00 Kalori

Bunun dışında farklı aktivitelerde kaç kalori yaktığınıza göz atmak isterseniz web sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir