Bi Çay Cafe Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Bi Çay Cafe Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Bi Çay Cafe Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Bi Çay Cafe Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Bi Çay Cafe Restaurant Telefon

0536 426 21 24

Bi Çay Cafe Restaurant Sipariş

Bi Çay Cafe Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Bi Çay Cafe Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Bi Çay Cafe Restaurant Adres

İmrenli Mh, İmrenli Cd No:122, 34983, 34983 Şile/İstanbul

Bi Çay Cafe Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Bi Çay Cafe Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Bi Çay Cafe Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 12 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,9 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Bi Çay Cafe Restaurant enlem bilgileri: 41.153024 boylam bilgileri: 29.748752 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir