Beyaz Çikolata Kalori (Alpella Beyaz Çikolata Besin Değeri) - Yemekleri

Beyaz Çikolata Kalori (Alpella Beyaz Çikolata Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Alpella Beyaz Çikolata besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Alpella Beyaz Çikolata Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Alpella Beyaz Çikolata hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 porsiyon 28 gram için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Alpella Beyaz Çikolata Kaç Kalori

Kalori Değeri: 148kcal

Alpella Beyaz Çikolata Yağ Değeri

Yağ: 8,10g

Alpella Beyaz Çikolata Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 17,50g

Alpella Beyaz Çikolata Protein Değeri

Protein Değeri: 1,20g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu