Balsamico Cafe Cuisine Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Balsamico Cafe Cuisine Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Balsamico Cafe Cuisine var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Balsamico Cafe Cuisine  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Balsamico Cafe Cuisine Telefon

0212 466 60 61

Balsamico Cafe Cuisine Sipariş

Balsamico Cafe Cuisine sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Balsamico Cafe Cuisine bağlantı kurabilirsiniz.

Balsamico Cafe Cuisine Adres

Fulya, Mevlüt Pehlivan Sk. No:14, 34394 Şişli/İstanbul

Balsamico Cafe Cuisine Web Sitesi

-BOŞ-

Balsamico Cafe Cuisine Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Balsamico Cafe Cuisine yorum konusunda yapılmış toplam 40 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Balsamico Cafe Cuisine enlem bilgileri: 41.063533 boylam bilgileri: 29.000398 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu