Balkan Esnaf Lokantası Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Balkan Esnaf Lokantası Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Balkan Esnaf Lokantası var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Balkan Esnaf Lokantası  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Balkan Esnaf Lokantası Telefon

0212 216 27 33

Balkan Esnaf Lokantası Sipariş

Balkan Esnaf Lokantası sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Balkan Esnaf Lokantası bağlantı kurabilirsiniz.

Balkan Esnaf Lokantası Adres

Mecidiyeköy, Selahattin Pınar Cd. No: 4/A, 34387 Şişli/İstanbul

Balkan Esnaf Lokantası Web Sitesi

balkanesnaflokantasi.com

Balkan Esnaf Lokantası Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Balkan Esnaf Lokantası yorum konusunda yapılmış toplam 2.054 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,3 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Balkan Esnaf Lokantası enlem bilgileri: 41.06703 boylam bilgileri: 28.997649 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu