Balıkçı Mustafa Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Balıkçı Mustafa Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Balıkçı Mustafa var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Balıkçı Mustafa  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Balıkçı Mustafa Telefon

0216 395 23 99

Balıkçı Mustafa Sipariş

Balıkçı Mustafa sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Balıkçı Mustafa bağlantı kurabilirsiniz.

Balıkçı Mustafa Adres

Cami, Cumhuriyet Cd. No:125, 34940 Tuzla/İstanbul

Balıkçı Mustafa Web Sitesi

-BOŞ-

Balıkçı Mustafa Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Balıkçı Mustafa yorum konusunda yapılmış toplam 98 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Balıkçı Mustafa enlem bilgileri: 40.815037 boylam bilgileri: 29.306033 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu