Bahar Dürüm & Pide & Kebap Kağıthane Gültepe Mahallesi Telefon Numarası - Yorumları - Yemekleri

Bahar Dürüm & Pide & Kebap Kağıthane Gültepe Mahallesi Telefon Numarası – Yorumları

İstanbul içerisinde bulunan restoranlar ile ilgili yorumlarınızı bir noktada toplamaya karar verdik. Bu yazı dizimiz içerisinde Restoranların telefon numarası – iletişim bilgileri – kullanıcı yorumları ve değinilmesi gereken diğer konu başlıklarına yer vermeye çalışacağız. Bu yazımızda Bahar Dürüm & Pide & Kebap ile başlıyoruz. Bu restoran Kağıthane ilçesi – Gültepe Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Bahar Dürüm & Pide & Kebap Kağıthane Yorumları

Bu restoran için herhangi bir yorum bulunmamaktadır! Aşağıda yer alan yorumlar linkini tıklayarak hızlı bir şekilde restoran hakkında düşünceleriniz ve yorumları ilave edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde restoran hakkında görüşlerinize yer verilecektir.

Bahar Dürüm & Pide & Kebap Kağıthane Gültepe Mahallesi Telefon Numarası

Bahar Dürüm & Pide & Kebap Telefon numarası: Yorum Bölümünden Ekleyebilirsiniz (Eksik)

Önemli bir hatırlatma: Burası kullanıcıların karşılıklı olarak bilgi paylaşması amacıyla eklenen bir bölümdür. Bu sebeple restoranlar hakkında bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak burada yer alan yorumları ilgili restoranların bölümlerine eklemeye başlayacağız. Bizi yorumsuz bırakmayın.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu