Aşıklar Cafe&Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Aşıklar Cafe&Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Aşıklar Cafe&Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Aşıklar Cafe&Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Aşıklar Cafe&Restaurant Telefon

-BOŞ-

Aşıklar Cafe&Restaurant Sipariş

Aşıklar Cafe&Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Aşıklar Cafe&Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Aşıklar Cafe&Restaurant Adres

Ağva Merkez, Rıhtım Cd, 34990 Şile/İstanbul

Aşıklar Cafe&Restaurant Web Sitesi

-BOŞ-

Aşıklar Cafe&Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Aşıklar Cafe&Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 21 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,1 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Aşıklar Cafe&Restaurant enlem bilgileri: 41.139005 boylam bilgileri: 29.858272 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir