Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Kalori (Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Besin Değeri) - Yemekleri

Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Kalori (Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 1 paket 40 gram için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Kaç Kalori

Kalori Değeri: 164kcal

Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Yağ Değeri

Yağ: 4,30g

Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 25,50g

Ülker Altınbaşak Light Çörek Otlu & Kinoalı Protein Değeri

Protein Değeri: 4,00g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu