Almond Dark Choco Kalori (Alpro Almond Dark Choco Besin Değeri) - Yemekleri

Almond Dark Choco Kalori (Alpro Almond Dark Choco Besin Değeri)

Merhabalar, sizler için yeni bir seri daha hazırladık. Marketlerde gördüğümüz ürünlerin kalorileri ve besin değerleri hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. İlk olarak Alpro Almond Dark Choco besin değeri var. Dilerseniz kaç kalori kategorisi aracılığıyla farklı ürünlerin kalori değerlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterli olacaktır.

Alpro Almond Dark Choco Besin Değeri

Elimizden geldiğince bu yazıyı güncel tutup Alpro Almond Dark Choco hakkında bilgilendirme yapmaya çalışacağız. Aşağıda bulunan kalori ve besin değerleri her 100ml için geçerlidir.

kalori değerleri/caption]

Alpro Almond Dark Choco Kaç Kalori

Kalori Değeri: 47kcal

Alpro Almond Dark Choco Yağ Değeri

Yağ: 1,30g

Alpro Almond Dark Choco Karbonhidrat Değeri

Karbonhidrat Değeri: 7,60g

Alpro Almond Dark Choco Protein Değeri

Protein Değeri: 0,80g

Önemli Not: Her gıda, her bünyeye uygun olmayabilir. Öncelikle kilo verme ile ilgili bir çabanız varsa bir doktora veya diyetisyene başvurmanızı tavsiye ederiz. Burada yer alan bilgileri pek çok kaynağa göz atarak hazırladık. İyi niyet temelinde yer verdiğimiz bu bilgilerin doğru olduğuna inanıyoruz. Burada yer alan bilgilerin tam doğruluğu ve beslenme bilgileri kendi sorumluluğunuz altındadır. Yemekleri.org olarak bir garanti vermiyoruz. Burada yer verdiğimiz bütün  markalar, telif hakları ve diğer fikri mülkiyet biçimleri kendi sahiplerinin mülkiyetindedir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu