Aila Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şişli Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Aila Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şişli Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şişli Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Aila Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Aila Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Aila Restaurant Telefon

0212 403 85 00

Aila Restaurant Sipariş

Aila Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Aila Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Aila Restaurant Adres

Mecidiyeköy, Büyükdere Cd. No 76, 34393 Şişli/İstanbul

Aila Restaurant Web Sitesi

ailaistanbul.com

Aila Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Aila Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 262 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,7 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Aila Restaurant enlem bilgileri: 41.066169 boylam bilgileri: 29.000534 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu