Ağva Liman Restaurant Telefon - Yorum - Adres (Şile Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Ağva Liman Restaurant Telefon – Yorum – Adres (Şile Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Şile Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Ağva Liman Restaurant var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Ağva Liman Restaurant  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Ağva Liman Restaurant Telefon

0216 721 81 99

Ağva Liman Restaurant Sipariş

Ağva Liman Restaurant sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Ağva Liman Restaurant bağlantı kurabilirsiniz.

Ağva Liman Restaurant Adres

liman restaurant, Ağva Merkez Ağva merkez mah rıhtım CAD Kazımkarabekir sok, D:no 2, 34990 Şile/İstanbul

Ağva Liman Restaurant Web Sitesi

agvalimanrestaurant.com

Ağva Liman Restaurant Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Ağva Liman Restaurant yorum konusunda yapılmış toplam 522 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,0 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Ağva Liman Restaurant enlem bilgileri: 41.139198 boylam bilgileri: 29.855795 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir