Adriano Antik Kafe Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

Adriano Antik Kafe Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada Adriano Antik Kafe var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. Adriano Antik Kafe  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

Adriano Antik Kafe Telefon

0216 447 20 52

Adriano Antik Kafe Sipariş

Adriano Antik Kafe sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla Adriano Antik Kafe bağlantı kurabilirsiniz.

Adriano Antik Kafe Adres

Postane, Cafer Bey Sk. No:39, 34940 Tuzla/İstanbul

Adriano Antik Kafe Web Sitesi

-BOŞ-

Adriano Antik Kafe Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman Adriano Antik Kafe yorum konusunda yapılmış toplam 1.221 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda Adriano Antik Kafe enlem bilgileri: 40.819797 boylam bilgileri: 29.271943 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu