Adana Kebapçısı Mahir Usta 01 Pendik Kurtköy Merkez Mahallesi Telefon Numarası - Yorumları - Yemekleri

Adana Kebapçısı Mahir Usta 01 Pendik Kurtköy Merkez Mahallesi Telefon Numarası – Yorumları

İstanbul içerisinde bulunan restoranlar ile ilgili yorumlarınızı bir noktada toplamaya karar verdik. Bu yazı dizimiz içerisinde Restoranların telefon numarası – iletişim bilgileri – kullanıcı yorumları ve değinilmesi gereken diğer konu başlıklarına yer vermeye çalışacağız. Bu yazımızda Adana Kebapçısı Mahir Usta 01 ile başlıyoruz. Bu restoran Pendik ilçesi – Kurtköy Merkez Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Adana Kebapçısı Mahir Usta Adresi

Adres : Kurtköy mah Orhanlı cad no 51/A Kurtköy mezarlığı karşısı
Sabiha gökçen havalimanı yanı

Adana Kebapçısı Mahir Usta 01 Pendik Yorumları

Bu restoran için herhangi bir yorum bulunmamaktadır! Aşağıda yer alan yorumlar linkini tıklayarak hızlı bir şekilde restoran hakkında düşünceleriniz ve yorumları ilave edebilirsiniz. Bu sayede hızlı bir şekilde restoran hakkında görüşlerinize yer verilecektir.

Adana Kebapçısı Mahir Usta 01 Pendik Kurtköy Merkez Mahallesi Telefon Numarası

0216 999 01 08
0216 969 10 51

Önemli bir hatırlatma: Burası kullanıcıların karşılıklı olarak bilgi paylaşması amacıyla eklenen bir bölümdür. Bu sebeple restoranlar hakkında bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak burada yer alan yorumları ilgili restoranların bölümlerine eklemeye başlayacağız. Bizi yorumsuz bırakmayın.

 

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu