01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Telefon - Yorum - Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir) - Yemekleri

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Telefon – Yorum – Adres (Tuzla Nerede Ne Yenir)

Herkese merhaba Tuzla Nerede Ne Yenir sorusunun sık sorulduğu şu günlerde restoran incelemeleri ile devam ediyoruz. Sırada 01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ var. Öncelikle aşağıda bulunan bilgilerin google işletmeler ve google haritalar üzerinden alındığını hatırlatalım. 01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ  telefon, adres, sipariş, internet sitesi ve yorumlarla ilgili geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Hatırlatma: Aşağıda yer verdiğimiz bilgiler google’dan alıntıdır. Bu sebeple bir  yanlışlık veya eksiklik olması durumunda bizimle iletişime geçerseniz kısa bir süre içerisinde gerekli güncellemeler yapılacaktır.


burada bulunan görseller rastgele seçilmektedir.

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Telefon

0216 501 04 56

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Sipariş

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ sipariş ile ilgili adresimizde herhangi bir bilgi yer almamaktadır. Dilerseniz yukarıda bulunan telefon numarası ile yada aşağıda bulunan web sitesi aracılığıyla 01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ bağlantı kurabilirsiniz.

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Adres

Aydınlı, Gürpinar Cd 53/A, 34953 Tuzla/İstanbul

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Web Sitesi

-BOŞ-

01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ Yorum

Google işletmeler ve haritalar bölümüne göz attığımız zaman 01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ yorum konusunda yapılmış toplam 202 yorum olduğunu söyleyebiliriz. Bu yorumların ortalama değerleri ise 4,2 olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda 01 Mert Kebap ADANALI DÜRÜMCÜ enlem bilgileri: 40.872073 boylam bilgileri: 29.32603 olarak işaretlenmiştir. Daha detaylı bilgi sahibi olmak için yorum yazmanız yeterlidir. Herkese mutlu günler diliyoruz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

arıza kodu